zavřít
Objednat web
zavřít

FAQ

Nejdůležitější odpovědi na vaše dotazy

Ne všichni klienti mají prostředky, aby na startu nebo v průběhu svého podnikání mohli vynaložit statisíce za investici do nových webových stránek.

Služba WEBZA10 vznikla proto, aby umožnila těmto klientům online start s únosnými vstupními investicemi, ale na profesionální platformě, která lze jakkoliv rozšířit do budoucna.
Na stejné platformě převážně stavíme i naše webové stránky na míru.

Mailové schránky provozujeme ve službě Email profi od společnosti Seznam. ( https://emailprofi.cz/ )

Máme k tomu více důvodů, neomezený objem dat, bezpečnost, vaše nezávislost, přístup odkudkoliv z pro vás známeho prostředí a nejlepší spam filter na trhu.

Tato služba je zcela zdarma a celkem na jednu doménu můžete zaregistrovat až 10 e-mailových schránek.

Váš e-mail bude vypadat profesionálně a bude ve tvaru např.: info@vasedomena.cz

Webové stránky lze v budoucnu rozšířit absolutně jakkoliv.
Redakční systém Wordpress je nejpoužívaneší platformou na světě a dá se zakoupit mnoho pluginů, které umožní další funkce webu. Pokud vám nabídka pluginů nebude vyhovovat, můžeme nádstavu webu naprogramovat na míru přesně dle vašich požadavků.

Pokud už na začátku víte, že nabízený hotový web vám nebude vyhovovat, sdělte nám to a uděláme vám konkrétní nabídku na vytvoření webových stránek na míru.

Katalogy jsme na každém webu vytvořili tak, aby nabízeli 100% a jednoduchou správu obsahu vašeho webu a přitom vypadal co nejprofesionálněji na všech zobrazovacích zařízeních.

Díky katalogům prostě jenom vložíte text na správné místo, případně uložíte obrázky a vše se propíše na web tam kam má a tak jak má, nemůžete nic pokazit.

Katalogy můžou být na webu aktivní, ale můžeme některé z nich i deaktivovat. Například pokud klient ví, že nebude pracovat s blogem, raději ho deaktivujeme, než aby byl prázdný. V budoucnu lze takto deaktivovaný katalog znovu aktivovat v rámci údržby webu.

Mate víc otázek? Tady máte další odpovědi...

Fotografie nám zašlete ideálně ve formátu 1920 x 1080px 72 DPI přes nějakou službu k přenosu dat. (Zásilkovna, Webshare, Uložo, atd....)

V případě, že nemáte dostatečně kvalitní fotografie, můžete využít nákupu placených fotografií z fotobanky Yayimages ( https://yayimages.com/ ). Máme profi účet placený účet a tématické fotografie si můžete jen vybrat a v rámci vytvoření vašeho webu vám je dodáme zcela zdarma.

Měsíční údržba webu zaručí 100% funkčnost webu, jeho aktualizace, zabezpečení a zálohy. Pro údržbu webů jsme vytvořili speciální službu WPúdržba ( https://wpudrzba.cz ), která zajístí kompletní péči o váš web.

Pokud údržbu platit nechcete, web je možné odkoupit a provozovat bez údržby na vlastním hostingu za cenu vstupního poplatku + cenu 24x údržby webu.

Naše Digitální studio kreyo ( https://kreyo.cz ), které službu WEBZA10 provozuje se zabývá vytvářením identit klientů, vytvářením webových stránek a aplikací na míru a následnou údržbou, správou a online marketingem pro klienty.

Web na míru vám rádi připravíme a této přípravě bude předcházet podrobná vstupní analýza vašich požadavků.
Kontaktujte nás, vytváření webu na míru nás baví nejvíce.

Nabízíme komplexní služby a rádi se budeme starat o vaši prezentaci nejenom na webu, ale i na sociálních sítích a klidně pro vás připravíme i tiskové materiály. Naši grafici a copywritteři tuto činnost provádí denně a patří mezi naše běžné služby.

Webové stránky jsou po dokončení spuštěny na našem serveru po dobu minimálně 24 měsíců kdy na webu provádíme údržbu, aktualizace a zálohy. Po tuto dobu na webu můžete provádět editorské zásahy v rámci administrace, do které dostanete přístup.

Větší administrátorské zásahy provádíme my v rámci údržby webu a v případě větších změn, které nepokryje údržba webu dle hodinové sazby v ceníku.

Web je možné odkoupit a provozovat bez údržby na vlastním hostingu za cenu vstupního poplatku + cenu 24x údržby webu.

Wix a Webnode jsou zcela odlišné služby, které vám neumožňují editovat vše a vytvořit na webu vše dle vašich představ. My Vám nabízíme plnohodnotný web vyvinutý dle nejnovějších trendů na systému Wordpress. Web lze v budoucnu jakkoliv upravit a rozšířit stejně, jako poroste Vaše podnikání.

Na našich webech používáme profesionální pluginy zakoupené v multilicencích s doživotními aktiualizacemi. To znamená, že tyto pluginy nebudou v budoucnu nikdy zpoplatněny a jejich licence náleží vašemu webu.

Pokud na webu použíjeme free pluginy, tak jsou výhradně z kvalitních zdrojů a dlouhodobě ověřené na více než 150 webech, které jsme vytvořili v minulosti.

Máte dotazy?
Mrkněte do FAQ a pokud
 nenajdete
odpověď, napište nám.
Odpovídáme velice rychle
Kontaktní formulář - footer
|
crossmenuchevron-up