zavřít
Objednat web
zavřít

Ceník

Naše ceny podrobně a srozumitelně
Vstupní poplatek na začátku a pak 590 Kč měsíčně
Nesnažíme se weby udělat nejlevnější, ale dostupnější
Cenu jsme nastavili tak, abyste za rozumné peníze dostali maximum
Měsíční poplatky zahrnují webhosting, údržbu, aktualizace a zálohy
Jak to probíhá

Jak to probíhá

Na vstupní poplatek vám vystavíme zálohovou fakturu. Po zaplacení zálohy od nás obdržíte daňový doklad a instrukce k dodání podkladů pro vytvoření webových stránek.

Jakmile od vás obdržíme podklady začneme na webu pracovat a do 10-ti pracovních dnů webové stránky spustíme na provizorní doméně ke schválení. Pro dodání podkladů vám pošleme přesné instrukce.

S fotkami se moc trápit nemusíte, máme profi účet v placené fotobance Yayimages ( https://yayimages.com/ ) a tématické fotografie si můžete vybrat i tam a v rámci vytvoření vašeho webu vám je dodáme zcela zdarma.

Pokud si nebudete vědět rady s texty, může náš copywritter upravit ukázkové texty na webu pro vaše účely nebo vám připravíme úplně nové, tuto službu nabízíme nad rámec základní ceny.

Máme zaplacený vstupní poplatek a dodané podklady a do 10-ti dnů váš web připravíme ke schválení na provizorní doméně. Jakmile web na provizorní doméně schválíte, přeneseme ho na vaši ostrou doménu.

Každý kvalitní web potřebuje svou údržbu a tu vám zajistíme. Provozujeme službu WPúdržba a v ní pro vás máme speciální tarif 590 Kč měsíčně bez DPH.

Údržba je nastavena na dobu neurčitou a zahrnuje webhosting, aktualizace a zálohy. Údržba je povinná minimálně na 24 měsíců, protože i díky ní se nám webové stránky zaplatí celé.

Naší prioritou není nabízet nejlevnější weby, ale nabídnout cestu dostupných kvalitních webů pro klienty, proto je údržba nezbytnou součástí vašeho nového webu.

Neváhejte a objednejte

WEBZA10

Objednat
Máte dotazy?
Mrkněte do FAQ a pokud
 nenajdete
odpověď, napište nám.
Odpovídáme velice rychle
Kontaktní formulář - footer
|
crossmenuchevron-up