zavřít
Objednat web
zavřít

Agenturní spolupráce

Jsme váš spolehlivý partner
Skryjeme vazbu na projekt WEBZA10
Spolehlivě dodáme web ve smluveném termínu
Vydělávejte každý další měsíc na provizi z údržby webu
Nadstandardní podpora
Domluvit si schůzku

Jak probíhá realizace webu pro agenturu

Jako agentura máte od nás tyto výhody:
- Skryjeme vazbu na projekt WEBZA10 a do patičky dáme název vaší agentury s proklikem na váš web.
- Web máme dotažený a připravený a provedeme na něm jenom drobné korekce v rámci barev, textů, loga a obrázků a zvládneme ho spustit v dojednaném termínu. Nemusíte nás přemlouvat, abychom se na práci vrhli, nebudete u nás čekat týdny ani měsíce. Za 10 dní od dodání podkladů web spustíme na provizorní doméně ke kontrole před spuštěním do ostrého provozu.
- Nestaráte se o webhosting, ten zajišťujeme v rámci údržby webu, ve které web hlídáme, aktualizujeme a pravidelně zálohujeme.
- Vydělávejte každý měsíc po dokončení webu. Dostanete měsíční provizi z údržby webu.
- Podpora pro agentury je vždy nadstandardní, vážíme si naší spolupráce a proto k ní přistupujeme zodpovědně

Pokud dodržíte pravidla pro přípravu webu a nebudeme na webu dělat úpravy a speciální optimalizace, udržíme pro vás cenu za web 10 000 Kč. Váš zisk je to co dokážete s vašim klientem vykomunikovat nad rámec této ceny.

Na vstupní poplatek vám vystavíme zálohovou fakturu. Po zaplacení zálohy od nás obdržíte daňový doklad a instrukce k dodání podkladů pro vytvoření webových stránek.

Jsme plátci DPH a uvedená cena vstupního poplatku je bez DPH. Pro neplátce máme speciální tarif a cenu webu vám nenavýšíme ani o korunu. I jako neplátci zaplatíte pouze 10 000 Kč.

Jakmile od vás obdržíme podklady začneme na webu pracovat a do 10-ti pracovních dnů webové stránky spustíme na provizorní doméně ke schválení. Pro dodání podkladů vám pošleme přesné instrukce.

S fotkami se moc trápit nemusíte, máme profi účet v placené fotobance Yayimages ( https://yayimages.com/ ) a tématické fotografie si můžete vybrat i tam a v rámci vytvoření vašeho webu vám je dodáme zcela zdarma.

Pokud si nebudete vědět rady s texty, může náš copywritter upravit ukázkové texty na webu pro vaše účely nebo vám připravíme úplně nové, tuto službu nabízíme nad rámec základní ceny.

Máme zaplacený vstupní poplatek a dodané podklady a do 10-ti dnů váš web připravíme ke schválení na provizorní doméně. Jakmile web na provizorní doméně schválíte, přeneseme ho na ostrou doménu.

Každý kvalitní web potřebuje svou údržbu a tu vám zajistíme. Provozujeme službu WPúdržba a v ní pro vás máme speciální tarif 400 Kč měsíčně bez DPH. Oficiálně WPúdržba stojí od 500 Kč / měsíc bez DPH, takže můžete fakturovat vašemu klientovi tuto částku a rozdíl ceny je vaše provize.

Potřebujete web na míru?

Kontaktujte nás
Máte dotazy?
Mrkněte do FAQ a pokud
 nenajdete
odpověď, napište nám.
Odpovídáme velice rychle
Kontaktní formulář - footer
|
crossmenuchevron-up